חתן כלה >>> שמלות כלה >>> ויקטוריה | סלון כלות >>> אודות

תפריט

שמלות כלה - ויקטוריה | סלון כלות - אודות

ויקטוריה שמלות כלה באשדוד בעיצוב אישי

ויקטוריה הינה מעצבת שמלות כלה צעירה אשר מתמחה בעיצוב של שמלות כלה יוקרתיות. ויקטוריה למדה במדרשה לאופנה עיצוב של שמלות ערב ועיצוב של שמלות כלה. ההישגים אליהם היא הגיע בחוץ לארץ ובארץ הם גבוהים מאוד ומרשימים. ויקטוריה מתמחה בעיצוב של שמלות באופן יצירתי מאוד וייחודי. תחום המומחיות שלה הוא שמלות כלה בעיצוב אישי ומקורי. כל שמלה של ויקטוריה הינה ייחודית ויפה מאוד. השמלות שלה מאוד יפות וכלות רבות יעידו על המחמאות שהן קיבלו כאשר הן לבשו אותן. כל כלה צריכה להשקיע בהופעה שלה ביום הכלולות כי במרכז של האירוע וכל העיניים נשואות אליה – לכן גם לך כדאי להשקיע הרבה מאוד מחשבה בבחירת שמלה הכלה שלך.

 

שמלות ערב באשדוד – בעיצוב יוקרתי ויפה

ויקטוריה מתמחה גם בעיצוב שמלות ערב באשדוד. העיצוב של המשלות הוא יוקרתי ויפה מאוד. כל אישה אשר רוצה לשפר את ההופעה האישית שלה לקראת אירוע רשמי וחשוב יכולה לבקר בסטודיו של ויקטוריה וליהנות ממבחר עצום של עיצובים של שמלות ערב. כלל העיצובים בסטודיו הם מקוריים מאוד ורמת האסתטיקה שלהם היא גבוה מאוד. ויקטוריה מציעה שירות של מכירת שמלות ערב ומכירה של שמלות כלה בעיצוב אישי לפי הזמנה או קנייה של שמלה מהמלאי אותה ניתן להתאים באופן אישי מבחינת המידות לכל אישה באופן אישי.

 

סלון כלות באשדוד – לערב בלתי נשכח

סלון כלות באשדוד כמו הסלון של ויקטוריה יכול לאפשר לכל אחת להיראות מעולה ביום החתונה שלה. אם את רוצה להיראות מעולה וליהנות מערב בלתי נשכח כדאי לך לבחור ללבוש שמלה מעוצבת וייחודית. כלל העיצובים של ויקטוריה מתאימים מאוד לטעם של הנשים בארץ והן שואבים השראה מסגנון העיצוב המקובל ביותר בעולם ובמיוחד בבירות האופנה כמו פריז, מילנו וניו-יורק. העיצובים של ויקטוריה הינם חדשניים מצד אחד ומצד שני מאוד קלאסיים וייחודים. אם את רוצה לבחור ללבוש שמלה שתגרום לך להיראות כמו מלכה ליום אחד – כדאי לך לבחור בשמלות של ויקטוריה. בואי עוד ביום לבקר בסטודיו ולהתרשם בעצמך ממגוון השמלות שיש בו.


תמונה: אודות - ויקטוריה | סלון כלות - שמלות כלה
צור קשר